Slider

foto
II. kolo SHbE: MŠK Autostyle Kežmarok - ŠK 98 Pruské 2:5 Z Kežmarku si odvážame 3 body po víťazstve 5:2. Gólovo sa presadili Balga 2x, Tichy, Bachynec, Fumač. 
foto
Guláš fest Pruské - aktualizované Zoznam prihlásených družstiev na Guláš fest k 03.08.2018
Hudobný hosť skupina HRDZA 
foto
POZVÁNKA : GULÁŠ FEST PRUSKÉ 11. augusta sa uskutoční už 16. ročník Guláš Fest Pruské
foto
OSLAVY 20. VÝROČIA ZALOŽENIA ŠK 98 PRUSKÉ 30. júna športovým dňom oslávime 20. výročie ŠK 98 Pruské

Matches

NAJBLIŽŠIE ZÁPASY
ŠK 98 Pruské  vs  LG ABhokej Bratislava
22.09.2018    13:00   [SENIORI]
Jokerit Petržalka  vs  ŠK 98 Pruské
29.09.2018    10:30   [SENIORI]
HBC Enviform Třinec  vs  ŠK 98 Pruské
06.10.2018    13:00   [SENIORI]
HBK Nitrianski Rytieri  vs  ŠK 98 Pruské
07.10.2018    11:00   [SENIORI]
Žiadne najbližšie zápasy.

SPONSORS

Guľáš

15. ročník Guláš Fest Pruské
ŠK 98 Pruské v spolupráci s Obcou Pruské Vás pozýva na tradičný Guláš Fest v Pruskom, ktorý sa uskutoční dňa 12.8.2017 na hokejbalovom ihrisku v Pruskom!
Pre viac informácii a registráciu volajte na telefónne číslo 0905 618 809.

Program:

08:30 Začiatok Hokejbalového turnaja starých pánov
08:30 ACS Malenovice : AHK Eagles Dubnica n/V
09:15 Uterek Team : ŠK 98 Pruské
10:00 Začiatok Turnaja v plážovom volejbale (nástup družstiev na hokejbalovom ihrisku – otvorenie)
10:15 ACS Malenovice: THC Považská Bystrica
11:00 Začiatok turnaja v kotlíkovom guláši - nástup družstiev na hokejbalovom ihrisku (otvorenie)
11:15 AHK Eagles Dubnica n/V : ŠK 98 Pruské
12:00 Uterek Team : THC Považská Bystrica
12:45 Súťaže pre deti hokejbalové ihrisko
13:3O Vystavenie pohára majstrov sveta v hokejbale
13:45 Pribíjanie klincov na čas (vedúci družstiev v kotlíkovom guláši) hokejbalové ihrisko
14:15 ŠK 98 Pruské : ACS Malenovice
15:00 AHK Eagles Dubnica n/V: THC Považská Bystrica
16:00 Vyhlásenie výsledkov turnaja v kotlíkovom guláši
16:30 Uterek Team: ACS Malenovice
17:15 Tombola
17:45 ŠK 98 : THC Považská Bystrica
18:30 Uterek Team : AHK Eagles Dubnica n/V
19:30 Vyhodnotenie turnaja v hokejbale

Zoznam tímov:

Názov: Vedúci: Mesto:
Benovci p. Beňo LR
Grobiani p. Miklovič BA
Traktoristi p. Miko BA
Gulovci p. Gabor Pruské
Gunnex SK p. Kovac Beluša
Kiwi team p. Monček Pruské
Fimad p. Žilka Dubnica
Kebab Café p. Mikoláš Pruské
Čamlíci p. Turečková Malenovice
Severania p. Kocúr Kysuce
JMD p. Jakubek Ilava
SHARKS p. Katona BA
Turisti a Hasiči p. Holba Pruské
Hugovci p. Arendaš Pruské
THC PB p. Moravík PB
Kolemdouci p. Zlobor Pruské
Polovníci p. Dráb Pruské/Vršatec

Plagát:

FLORBAL TABUĽKA, HOKEJBAL TABUĽKA, POSLEDNÉ ZÁPASY

Gallery

Okey!

Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky, bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie, súhlasíte s používaním cookies. Viac info.