Slider

foto
Turistický zájazd do Javorníkov 8. mája Vás pozývame na turistiku do Javorníkov
foto
SHbE U16: PIATY TURNAJ V nedeľu 14.4.2024 sa uskutočnil posledný piaty turnaj v kategórii U16.

Tretia prehra v rade. Pruské nestačilo na Svidník HOKEJBAL   03.11.2019

ŠK 98 Pruské - HBK Lion Svidník 3:4 (1:3, 1:1, 1:0)

Pruské do zápasu nastúpilo výborne,  už v úvodnej minúte sa dokázal presadiť po Cíbikovej prihrávke Vozár - 1:0. Domáci tlačili súpera hlavne v úvodných minútach prvej tretiny, no potom prišla gólová smršť Svidníka. Hostia za necelé tri minúty dokázali streliť až tri góly. Prvý gól hostí strelil v 10. minúte Štefan - 1:1. V 12. minúte poslal Svidník do vedenia Balogáč a o 39 sekúnd už Svidník po góle Balogáča viedol o 2 góly - 1:3. V druhej tretine sa dokázal po druhýkrát presadiť Vozár, ktorému sa podarilo streliť gól vo vlastnom oslabení. V 25. minúte však hostia už dokázali využiť svoju presilovú hru a Džupina tak poslal Svidník opäť do dvojgólového vedenia. V tretej tretine sa Prušťania snažili spraviť niečo s výsledkom, ale to už bolo neskoro. V 39. minúte sa presadil domáci Krčmárik a upravil konečné skóre stretnutia na 3:4. Pruské tak zaznamenalo už tretiu prehru v rade a momentálne je v tabuľke na 8. mieste.

Góly: 1. Vozár (Cíbik), 18. Vozár (Balga), 39. Krčmárik (Rehák, Rusnák) - 10. Štefan, 12. Balogáč (Džupina), 12. Vook (Habovčík, Rímsky), 25 Džupina (Štefan)

Zostava Pruské: Suchomel - Čerepan, Valášek, Hrehuš, Krčmárik, Magut, Gašparovič, Balga, Cíbik, Rusnák, Satina, P. Pagáč, Ilončiak, D. Pagáč, Vozár, Rehák, Faktor

Zostava Svidník: Kalis - Štefan, Štefkovič, Džupina, Balogáč, Vook, Sabol, Janík, Gulik, Habovčík, Mikláš, Rímsky, Cifranič

Martin Ilončiak (útočník ŠK 98):  Zápas sa pre nás začal sľubne, keďže sme sa dostali už na začiatku do vedenia, no po sérii nepremenených nepremenených šancí a smolných gólov sme zrazu prehrávali 1:3. Snažili sme sa s výsledkom niečo urobiť do posledných minút a súpera sme zatlačili hlavne v tretej tretine. Bohužiaľ, dnes to nevyšlo.