Štvrťfinále U20 Naši juniori štartujú svoju štvrťfinálovú púť
foto
Rozhovor so Sofiou Hambálkovou Sofia Hambálková sa nám predstavuje
foto
Turnaj Winter Classic U16 V nedeľu 14.1.2024 sa konal turnaj Winter Clasic v kategórii U16

V nedelu proti Tvrdošínu FLORBAL   10.02.2022

Naše ženy čaká posledný zápas základnej časti!

V nedeľu 13.2.2022 o 12:00 privítajú Prušťanky v Dubnickej hale tím z Tvrdošína, ktorý sa priebežne nachádza na 8. mieste v tabuľke. Prvý zápas, ktorý ešte minulý rok tieto dva tímy spolu odohrali na Orave skončil v prospech našich žien 5:6. Po prvých dvoch tretinách zápas viedli hráčky z Tvrdošína rozdielom 4:1. No ku gólu Pohorelcovej sa v tretej tretine pridala Drábeková, Mikulčíková, dvakrát Hrehušová a o výhre Prušťaniek rozhodol gól Hajdúchovej.

Pruské si drží priebežne 4. miesto v tabuľke a výsledok zápasu už nijak nezmení umiestnenie našich florbalistiek. Po tomto víkendovom zápase príde na rad PLAY-OFF, do ktorého postupuje prvých šesť tímov tabuľky. Prvé dva tímy postupujú priamo do semifinále (KNM, Nemšová). Zvyšné 4 tímy odohrajú sériu neúplného štvrťfinále, z ktorého víťazi doplnia prvé dva tímy v semifinále. Všetky súboje sa hrajú na tri víťazné zápasy.

Vyjadrenie Nikol Drábekovej pred posledným zápasom základnej časti: ,,Minulý zápas nám nevyšiel úplne podľa našich predstáv. Do posledného zápasu základnej časti pôjdeme určite s veľkou chuťou a cieľom ho vyhrať. V šatni panuje veľmi dobrá atmosféra. Očakávam, že sa nám podarí zvíťaziť a naladiť na blížiace sa play-off. Myslím si, že v tomto zápase si máme možnosť ešte vyskúšať a doladiť nejaké taktické veci.´´

Príďte podporiť naše ženy do Dubnickej haly (režim OP- kapacita 100 divákov) v Nedeľu 13.2.2022 o 12:00 na ich posledný zápas v základnej časti alebo sledujte stretnutie naživo na Huste.tv.