Pruštianska oblastná hokejbalová liga do 16. rokov Po skončenej extralige U16 začínajú boje v Pruštianskej oblastnej hokejbalovej lige do 16. rokov

ŠK 98 Pruské organizuje dňa 08.05.2019 - turistický výstup na Kľak, na ktorý Vás srdečné pozýva.

foto
Zhodnotenie sezóny po základnej časti Trenér ŠK98 Pruské, GREGORÍK Marián, takto hodnotí uplynulú sezónu po jej základnej časti
foto
Základnú časť sme ukončili výhrou nad Ružinovom Posledné kolo základnej časti sme odohrali na pôde Leaders Ružinov. Po víťazstve 6:2 sme obsadili 5. miesto po základnej časti so ziskom 40 bodov a úspech sme dosiahli aj v…

Matches

NAJBLIŽŠIE ZÁPASY
Žiadne najbližšie zápasy.

SPONSORS

Pruské rozhodlo o víťazstve v poslednej sekunde zápasu

Pruské rozhodlo o víťazstve v poslednej sekunde zápasu HOKEJBAL   11.11.2018

ŠK 98 Pruské - Leaders Ružinov 4:3 (0:0, 3:0, 1:3)

Po troch prehrách v rade si chceli domáci opäť pripísať body za víťazstvo v zápase s Ružinovom. Prvá tretina tomu ani veľmi nenapovedala, hoci Balga mal k tomu veľmi blízko, ale v rozhodujúcom okamžiku po kľučke mu lopta ušla z čepele.

Ku gólovej produktivite domácich naštartovalo vylúčenie Nezvala, ktoré v 18. min. potrestal Satina 1:0. V 21. min. už bolo 2:0, keď si Cíbik vypýtal od Vozára nahrávku medzi obranu Ružinova a na jeho zakončenie Ivan nestihol reagovať. Vývojom zápasu zaskočení hostia zabudli v 22. min. medzi kruhmi na voľného Bachynca, ktorého tam spoza bránky našiel Fumač a delovkou upravil na 3:0. V nasledujúcich minútach sa hostia mohli vrátiť do zápasu. Mali na to možnosť počas 4 minútovej presilovky, v ktorej sa takmer jeden a pol minúty domáci bránili iba v trojici. Výborná obrana, na čele s Mišovcom v bránke, náporu hostí odolala.

Začiatok tretej tretiny vôbec nenasvedčoval tomu, že by zo zápasu mohol byť nervák. V 34. min. však Farkašovu strelu Mišovec vyrazil priamo na Cerjanovu hokejku, ktorý ju pohotovo dorazil do odkrytej bránky 3:1. O 2 min. neskôr nechala domácich obrana za bránkou voľného Cerjana, ktorý prekvapil Mišovca a lišiacky upravil na 3:2. Hostia pridali na obrátkach a na konci 40. min. Danko pekne vysunul Behúla a po jeho nájazde bolo 3:3. Výbornú príležitosť strhnúť víťazstvo na svoju stranu mali od 43. min. domáci počas Minárikovho vylúčenia, ktorú však nevyužili. 2 sekundy pred koncom 3 tretiny hosťujúci Horváth, ležiaci na zemi, si rukou posunul loptu pod seba, za čo inkasoval 2 min. Následné vhadzovanie Cíbik vyhral priamo na Vozára, ktorý z prvej nekompromisne prestrelil Ivana a strhol víťazstvo na domácu stranu. Veľkou čiernou škvrnou bol po zápase pästný útok hosťujúce Danka na jedného z rozhodcov, za čo dostal TH.

Vylúčenia: 5:5 po 2 min. + Horváth (RUŽ) 10 min. OT + Danko (RUŽ) TH (trest v hre)

Góly ŠK 98: SATINA (Krčmárik, Kapko), CÍBIK (Vozár, Krčmárik), BACHYNEC (Fumač), VOZÁR (Cíbik)

Zostava ŠK 98: Mišovec, Šišovský - Krčmárik, Tichý, Satina, Valášek, Husár, Buday - Vozár, Cíbik, Balga - Bachynec, Ilončiak, Fumač - Rusnák, Kapko, Bielik - Ďuriš, Pagáč

Ohlasy po zápase:
Gregorík Marián (tréner ŠK 98): "Očakával som obojstranne behavý, technický hokejbal, ale bol to skôr boj, ako hokejbal. Miestami akoby sme sa báli hrať s loptičkou a len sme sa jej lacno zbavovali. Nakopla nás využitá presilovka v druhej tretine, odskočili sme dokonca na 3:0 po dvoch tretinách a všetko sa zdalo byť v pohode. Dva zlepené góly Ružinova však všetko zmenili, dokonca vyrovnali po peknej akcii. Nemali sme loptičku pod kontrolou, nemali sme hru pod kontrolou, to by sa nám nemalo stávať, že prídeme  o takýto náskok. Vďaka za buly-gól v posledných sekundách, a tak sme si zapísali všetko body my."