Slider

foto
Nábor do florbalu a hokejbalu Staň sa súčasťou jedného z najúspešnejších tímov slovenského florbalu a hokejbalu
foto
III. kolo SHbE Naši hokejbalisti odohrali svoj extraligový zápas 3. kola na domácej pôde proti mužstvu LED.sk Bratislava
foto
Druhé kolo sme odohrali vo Vranove n/T Z Vranova si vezieme tri body
foto
Pozvánka na zápas III. kola SHbE V sobotu sa naši hokejbalisti predstavia na domácej pôde protí tímu LED.sk Bratislava

Úspešný začiatok Prušťaniek v Hyundai extralige FLORBAL   13.09.2022

Na úvod sezóny dve výhry vicemajsteriek.

Naše ženy sa v úvodných dvoch kolách extraligy predstavili na ihriskách Nitry a Bratislavy. Na konto si tak pripísali plný bodový zisk z oboch

stretnutí.

V sobotu vstúpili Prušťanky do novej sezóny výhrou 11:2 nad domácou Nitrou. Už v druhej

minúte stretnutia vsietila prvý gól Pruského v aktuálnej sezóne Ivana Hrehušová. K nej sa

v prvej časti pridala Šidlová a Žikavská. Do druhej tretiny vstúpilo Pruské za stavu 1:3.

Okrem gólov pribúdali na strane našich vicemajsteriek aj trestné minúty. Tie však súperky

nevyužili a za náš tím sa presadila Drábeková a dvakrát Šidlová. V poslednej časti stretnutia

bola Nitra len raz úspešná a päťkrát inkasovala.

Góly: 3x Šidlová, 2x Hrehušová, 2x Drábeková, Žikavská, Gaborová, Pánová, Hajdúchová

V nedeľu vycestovali Prušťanky do hlavného mesta, kde sa predstavili na ihrisku

bratislavského Hurikánu. Ten zdolali výsledkom 7:4. Po úvodnej bezgólovej tretine sa

v druhej časti stretnutia až trikrát presadila Drábeková, ku ktorej pridala jeden presný zásah

Hrehušová. Do tretej tretiny vstupovali Prušťanky za stavu 1:4. Posledná tretina zápasu bola

gólovo najúrodnejšia. K presným zásahom Drábekovej, Hrehušovej a Žikavskej pridali tri

góly aj súperky. Okrem toho v oboch zápasoch čelila naša brankárka Pavlína Farulová

trestným strieľaniam, v ktorých bola úspešná.

Góly:  4x Drábeková, 2x Hrehušová, Žikavská

Najbližšie stretnutie odohrajú naše vicemajsterky netradične v PONDELOK 19.09.2022

o 17:00hod v hale M-Šport na Ostrove v Trenčíne. Tu si zmerajú sily s domácou NTS

Nemšová, s ktorou sa v Považskom derby stretli aj vo finále minulého ročníka florbalovej

Hyundai extraligy. Príďte podporiť Prušťanky do haly M-Šport Trenčín v Pondelok o 17:00

alebo sledujte zápas naživo v televízií na stanici JOJ ŠPORT.