Guláš fest Pruské - aktualizované Zoznam prihlásených družstiev na Guláš fest k 03.08.2018
POZVÁNKA : GULÁŠ FEST PRUSKÉ 11. augusta sa uskutoční už 16. ročník Guláš Fest Pruské
foto
OSLAVY 20. VÝROČIA ZALOŽENIA ŠK 98 PRUSKÉ 30. júna športovým dňom oslávime 20. výročie ŠK 98 Pruské
foto
ZEX: Štvrtý titul MAJSTRA SLOVENSKA ide do Pruského! Cez víkend sme vybojovali štvrtý titul majstra Slovenska, čím sme sa stali najúspešnejším tímom histórie ženskej extraligy na Slovensku! V sezóne 2017/2018 sa nám teda…

Matches

NAJBLIŽŠIE ZÁPASY
Žiadne najbližšie zápasy.

SPONSORS

HEL: Z DVOCH ÚVODNÝCH JARNÝCH KOL ODCHÁDZAME BEZ BODOV

HEL: Z DVOCH ÚVODNÝCH JARNÝCH KOL ODCHÁDZAME BEZ BODOV HOKEJBAL   20.02.2017

HBK Protef Pov. Bystrica - ŠK 98 Pruské 3:1 (1:0, 2:1, 0:0)

Prvé jarné stretnutie sme odohrali v neďalekej Považskej Bystrici na mokrom a šmykľavom teréne s množstvom pádov a úrazov. Hlavne ten domáceho Bujdáka, ktorý utŕžil tržnú ranu na čele nevyzeral pekne. V úvode stretnutia sa lepšie pohybovali domáci a už v 4. min. potrestali hostí za zbytočnú stratu lopty, keď Piják strelou k tyčke prekvapil Mišovca. 1:0. Po góle sa osmelili aj hostia, ale Šimkova a aj Kučerova strela tesne minula domácu bránku. V 14. min. sa dostal do nájazdu Doskočil, ale pre faul sa nedostal k zakončeniu. Následnú presilovku Prušťania nedokázali využiť.

V úvode druhej tretiny sa najskôr Cíbik pokúšal dorážkou prekonať Buliša, ale ani jemu a následne ani Šimkovi sa to nepodarilo. Podarilo sa to v 19. min. Vozárovi, ktorý od modrej čiary presnou strelou vyrovnal na 1:1. V ďalšej minúte sa dostal do nájazdu Bajzík a v zapätí aj Šimko, ale terén im neumožnil presne zakončiť. Ako sa dávajú góly ukázal v 21. min. Hraško, ktorý hneď po buly z medzikružia nedal Mišovcovi šancu. 2:1. V zapätí sa dostali domáci do nájazdu, pri ktorom sa už Mišovec nenechal prekvapiť. V 23. - 24. min. hostia opäť zatlačili domácich, ale Vozár trafil iba do tyčky a Maděra sám pred brankárom mieril vedľa bránky. V 27. min. dôrazný Drevenák šťastne trafil loptičku, ktorá po tretíkrát skončila za Mišovcovým chrbtom. V závere tejto tretiny hrali domáci dve po sebe idúce presilovky, v ktorých sa nedokázali presadiť.

Na začiatku tretej tretiny hrali pre zmenu hostia dve presilovky, ale z množstva šancí ani jednu nedokázali využiť. V druhej polovici tretej tretiny sa domáci dostali z pásma iba vďaka zakázaním uvoľneniam. Prušťania mali v tomto stretnutí zrejme zvlhnutý pušný prach, takže body z tohto stretnutia ostali v Považskej Bystrici.

Vylúčenia: 3:2 - všetci po 2 min.

Gól ŠK 98: VOZÁR (Bajzík)

Zostava ŠK 98: Mišovec, Šišovský - Doskočil, Krčmárik, Kapko, Ilončiak, Valášek, Husár - Vozár, Maděra, Bachynec - Bajzík, Cíbik, Šimko - Kučera, Buday, Bielik - Ďuriš

HBK Diaková - ŠK 98 Pruské 3:2 (2:0, 0:0, 1:2)

V nedeľnom stretnutí sme si chceli napraviť reputáciu po sobotňajšom zápase v PB, avšak domáci Poliačik nás už v 6. min. ďalekonosnou strelou od červenej poslal opäť k zemi, čím potrestal Krčmárikovo vylúčenie. Ani sme sa nestihli spamätať a už o pol minúty bolo 2:0, keď sa z medzikružia presne trafil Kohút. Hoci domáci viedli o dva góly uchyľovali sa k tvrdým zákrokom. Najskôr bol Šimko tvrdo narazený na mantinel, o chvíľu neskôr po tvrdom údere hokejkou do tváre bol do nemocnice poslaný Bajzík. Vyšetrenie ukázalo prasknutú sánku. V závere tretiny lepšie obišiel Ilončiak, ktorý bol krosčekom do tváre poslaný k zemi. Od úrazu ho ochránila mriežka, s ktorou i naďalej hráva a nia tento faul nebol potrestaný. Naopak na trestnú lavicu chodili Prušťania. Tí aj v oslabení dokázali ohroziť domáceho brankára. Ten sa však nenechal prekvapiť ani po Vozárovom nájazde v 22. min. V 28. min. sa Husárovi podarilo prekonať domáceho Murčeka, ale loptička skončila na tyčke jeho bránky.

V tretej tretine sa výrznejšie prejavila kvalita na Pruštianskej strane, ale v 36. min. opäť slávila úspech stereotypná domáca hra s dlhým oblúkom vyhodenú loptu sa so šťastím podarilo Poliačikovi povedľa tyčky pretlačiť za bránkovú čiaru 3:0. O pol minúty sa konečne presadili aj hostia, keď medzi kruhmi Šimko tečoval Doskočilovu strelu. 3:1. Ofenzívu Pruského na chvíľu pribrzdilo ďalšie vylúčenie. Na začiatku 43. min. počas presilovky po najkrajšej akcii zápasu Bachynec vymietol ľavý Murčekov vinkel a znížil na 3:2. Záverečnú minútu hralo Pruské bez brankára a hoci sa Poliačik dostal už pred bránkovisko Cíbik dôraznou hrou mu nedovolil zakončiť. V poslednom útoku hostí unikal po krídle Bachynec, ktorého rukami zastavila domáca obrana, ale namiesto vylúčenia domácich za protesty dostal Bachynec TH. V tomto stretnutí najviac vynikali rozhodcovia.

Vylúčenia: 5:6 -  po 2 min. + Bachynec 10 min. OT + DKZ + TH

Góly ŠK 98: ŠIMKO (Doskočil), BACHYNEC (Vozár)

Zostava ŠK 98: Mišovec - Doskočil, Krčmárik, Kapko, Ilončiak, Valášek, Husár - Vozár, Maděra, Bachynec - Bajzík, Cíbik, Šimko - Štefanec, Buday, Bielik

Naši juniori taktiež odohrali dvojkolo v extralige U19 a po sobotňajšej prehre v PB 5:1, po góle Maguta, si v nedeľu v Diakovej napravili chuť víťazstvom 5:2. Góly strieľali Rebro, Čerepan, Magut, Gavenda, Pagáč D.