Guláš fest Pruské - aktualizované Zoznam prihlásených družstiev na Guláš fest k 03.08.2018
POZVÁNKA : GULÁŠ FEST PRUSKÉ 11. augusta sa uskutoční už 16. ročník Guláš Fest Pruské
foto
OSLAVY 20. VÝROČIA ZALOŽENIA ŠK 98 PRUSKÉ 30. júna športovým dňom oslávime 20. výročie ŠK 98 Pruské
foto
ZEX: Štvrtý titul MAJSTRA SLOVENSKA ide do Pruského! Cez víkend sme vybojovali štvrtý titul majstra Slovenska, čím sme sa stali najúspešnejším tímom histórie ženskej extraligy na Slovensku! V sezóne 2017/2018 sa nám teda…

Matches

NAJBLIŽŠIE ZÁPASY
Žiadne najbližšie zápasy.

SPONSORS

XIV. kolo HEL: Kežmarok vs. Pruské 2:1 pp

XIV. kolo HEL: Kežmarok vs. Pruské 2:1 pp HOKEJBAL   20.11.2017

MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - ŠK 98 Pruské 2:1pp (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)

Prušťania vstúpili veľmi sebavedome do zápasu a už v úvodných sekundách zamestnávali Gleváňaka v domácej bránke. V 3. min. zneškodnil po Cíbikovej strele aj dve Balgove dorážky. Vyrazil aj Tichého strelu od modrej, ale na následnú Vozárovu strelu už nestihol zareagovať, čím sa Pruské ujalo vedenia 1:0. V 4. min. sa domáci hráč pošmykol na mokrom teréne, čo rozhodcovia kvalifikovali ako podrazenie, čím prevzali iniciatívu domáci. Cíbikovi sa v oslabení podarilo dostať do brejku, ale jeho bekendové zakončenie skončilo vedľa domácej bránky. V 12. min. Mišovec v bránke Pruského stratil hokejku, čo domáci využili, keď Dominik Glevaňák prestrelil Mišovcove betóny 1:1. V záverečnej minúte tretiny boli hostia opäť vylúčení, ale domáci si ani teraz nevypracovali gólovú príležitosť, strely modrej končili u Mišovca.

Podobne dopadla aj presilovka Pruského či ďalšie dve domáceho Kežmarku, kedy domáci strelci nechali vyniknúť Mišovca v bráne Pruského.

Aj úvod tretej tretiny sa niesol v znamení početnej výhody pre domácich a aj v tejto presilovke ušiel rýchly Cíbik, ktorý zakončil len do domáceho brankára V 39. min. sa opäť vyznamenal rozhodca Vrábel a po ďalšom vymyslenom faule poslal po 6x hostí do oslabenia. V 42. min. končne prišla po mnohých domácich fauloch aj presilovka Pruského, keď rozhodca Pavela nabral odvahu a vylúčil domáceho Teplického. V záverečných sekundách mohli najskôr Prušťania strhnúť víazstvo na svoju stranu a tesne pred koncom aj domáci, ale brankári stáli pevne na svojich nohách.

Nasledovalo predĺženie a v 49. min. po chybnom striedaní hostí Bednár strhol víťazstvo na stranu domácich. Aj v dnešnom stretnutí sme mohli vidieť úbohosť slovenských rozhodcov a ich neznalosť pravidiel. Svojimi rozhodnutiami často zvýhodňovali domáci kolektív.

Vylúčenia: 2:6 - po 2 min. + Buday (ŠK 98) 10 min. OT

Gól ŠK 98: VOZÁR (Tichý)

Zostava ŠK 98: Mišovec, Špilak - Husár, Krčmárik, Valášek, Tichý, Bajzík - Vozár, Cíbik, Balga - Bachynec, Bielik, Štefanec - Ďuriš, Buday, Bouhaddane