Pruštianska oblastná hokejbalová liga do 16. rokov Po skončenej extralige U16 začínajú boje v Pruštianskej oblastnej hokejbalovej lige do 16. rokov

ŠK 98 Pruské organizuje dňa 08.05.2019 - turistický výstup na Kľak, na ktorý Vás srdečné pozýva.

foto
Zhodnotenie sezóny po základnej časti Trenér ŠK98 Pruské, GREGORÍK Marián, takto hodnotí uplynulú sezónu po jej základnej časti
foto
Základnú časť sme ukončili výhrou nad Ružinovom Posledné kolo základnej časti sme odohrali na pôde Leaders Ružinov. Po víťazstve 6:2 sme obsadili 5. miesto po základnej časti so ziskom 40 bodov a úspech sme dosiahli aj v…

Matches

NAJBLIŽŠIE ZÁPASY
Žiadne najbližšie zápasy.

SPONSORS

III. kolo SHbE: ŠK 98 PRUSKÉ - LG BRATISLAVA 7:1

III. kolo SHbE: ŠK 98 PRUSKÉ - LG BRATISLAVA 7:1 HOKEJBAL   22.09.2018

ŠK 98 Pruské - LG Bratislava 7:1 (3:1, 1:0, 3:0)

V treťom kole SHbE sme v Pruskom nastúpili proti vicemajstrovi LG Bratislava, pre ktorého to bola premiéra v tomto ročníku. Tí svoju kvalitu potvrdili už v úvodných minútach, kedy sa Prušťania oslobodzovali iba vyhodením loptičky. V 4. min. Cíbik zachytil na obrannej modrej rozohrávku LG, posunul loptu cez Vozára na Balgu, ktorý od modrej prekvapil Moška a prakticky prvá strela skončila v sieti 1:0. Hostia sa nestihli poriadne spamätať, keď si pekne do pásma nabehol Harár, ktorého tam našla Fumačova nahrávka a strelou do vinkla pridal druhý gól domácich 2:0. Hra sa vyrovnala, útoky sa striedali v rýchlom slede na obe strany. Sebavedomie hostí pozdvihol v 7. min. Ondrušek, ktorý sa technicky spoza brány presadil voči Mišovcovi a upravil na 2:1. Rozlet hostí pribrzdili Prušťania už v 11. min, kedy Valáškovu strelu od modrej Moško neudržal a pohotový Vozár dorážkou pridal tretí domáci úspech.

V 2. min. druhej tretiny prišla prvá presilovka na strane hostí pri vylúčení Harára. Domáci sa veľmi dobre bránili a vďaka Cíbikovi, Bachyncovi, ale hlavne Fumačovi nebezpečne ohrozili Moška v bráne LG. V 27. min. dostali Prušťania 4 min. presilovku pri vylúčení Vanča. Domáci spustili doslova uragán na Moškovu bránku. Ten síce zneškodnil niekoľko gólových striel, ale proti Cíbikovej dorážke bol už bezmocný 4:1. Následne mali Prušťania minútovú presilovku o dvoch hráčov, bez úspechu. V závere tretiny mali podobnú šancu aj hostia, ale tiež bez úspechu.

Aj v tretej tretiny sa hral rýchly hokejbal, hostia sa snažili skorigovať nepriaznivý stav, ale Mišovec v domácej bránke miestami čaroval. V 37. min. hosťujúca obrana nestíhala rýchlonohému Fumačovi, ktorý v nájazde nedal Moškovi šancu 5:1. Hostia nestíhali ani v 12. min. bleskovému útoku Vozára a Balgu, a ten strelou pod hornú tyčku zvýšil na 6:1. Skvelé víťazstvo Pruského zavŕšil v posledných sekundách stretnutia Cíbik, ktorý si v bránkovisku obhodil Moška a do odkrytej strany pridal 7. gól.

Vylúčenie: 5:5 - po 2 min. + Vavro (LG) 10 min. OT

Góly ŠK 98: BALGA (Vozár, Cíbik), HARÁR (Fumač, Hrehuš), VOZÁR (Fumač, Balga), CÍBIK (Vozár, Balga), FUMAČ, BALGA (Vozár, Cíbik), CÍBIK (Balga, Vozár)

Zostava ŠK 98: Mišovec, Suchomel - Krčmárik, Satina, Valášek, Husár, Hrehuš - Vozár, Cíbik, Balga - Fumač, Harár, Bachynec - Pagáč, Buday, Ďuriš

Hlasy po zápase:

Balga Robert ( útočník ŠK 98):  "Zápas s LG hodnotím ako super kolektívny výkon, s výborným výsledkom pre nás. Ukázali sme, že vieme hrať ako tím. Pre mňa osobne to bol úspešný zápas. Týmto chcem poďakovať spoluhráčom za spoluprácu, kvalitné nahrávky, dôslednú obranu a brankárovi za vychytané šance súpera. Dúfam, že v takýchto výkonoch budeme pokračovať aj naďalej."

Gregorík Marián (tréner ŠK 98): "Úvod zápasu vyšiel lepšie hosťom, nás nakopli naše dva zlepené góly. LG hrozilo najmä po buly u nás v pásme a streľbou z diaľky, ale čo bolo treba, Mišovec riešil. My sme mali navrch najmä kondične, bolo len otázkou času, kedy sa to prejaví. Všetky 5-ky odohrali výborný zápas, za čo si zaslúžia pochvalu. Ďakujem všetkým."