Turistický zájazd do Javorníkov 8. mája Vás pozývame na turistiku do Javorníkov

XV. kolo HEL: LION SVIDNÍK : ŠK98 PRUSKÉ 5:3 (2:0, 2:1, 1:2)

XV. kolo HEL: LION SVIDNÍK : ŠK98 PRUSKÉ 5:3 (2:0, 2:1, 1:2) HOKEJBAL   29.11.2017

HBK Lion Svidník - ŠK 98 Pruské 5:3 (2:0, 2:1, 1:2)

Už na konci 1. min. predviedli domáci rýchly útok na jeden dotyk a z medzikružia strelou do vinkla otvoril skóre Oščipovský 1:0. Gól hostí veľmi neprebudil a domáci boli i naďalej rýchlejší a bojovnejší, vyhrávali viac osobných súbojov. V 11. min. sa dostali do prečíslenia a Oščípovský k ľavej tyčke prestrelil Mišovca druhýkrát. 2:0.

Prvá polovica druhej tretiny sa podobala na prvú a v 19. min. strelou od modrej pridal Džupina tretí gól a v 23. min. v presilovke po štvrtýkrát prekonal Mišovca Barna 4:0. V 24. min. sa usmialo šťastie aj na Prušťanov, keď po Ďurišovej strele dorážal Cíbik, na čo ešte Dzúr stačil reagovať, ale na Ďurišovu dorážku už nie 4:1.

V úvode tretej tretiny hrali domáci ďalšiu presilovku, ktorú v 33. min. domáci využili na strelenie piateho gólu. 5:1. V 35. min. prišlo vylúčenie aj na domácej strane a po Tichého strele Balga tečom znížil na 5:2. V 39. min. prišlo dvojité vylúčenie na strane Svidníka, čo v 40. min. po Cíbikovom prieniku potrestal Balga tretím gólom Pruského. V 43. min. Pruské dosiahlo aj štvrtý gól, ale rozhodcovia ho neuznali pre posunutú bránku. V 44. min. bol po vymyslenom faule vylúčený Cíbik, takže Pruské nedostalo šancu na hru bez brankára, čím domáci pohodlne ubránili víťazstvo 5:3.

Vylúčenia: 4:5 - všetci po 2 min.

Góly ŠK 98: ĎURIŠ (Cíbik, Satina), BALGA (Tichý, Vozár), BALGA (Cíbik, Vozár)

Zostava ŠK 98: Mišovec, Suchomel - Valášek, Juríček, Tichy, Satina - Vozár, Cíbik, Balga - Ďuriš, Buday, Bouhaddane - Pagáč