Slider

foto
HBK Lion Svidník - ŠK 98 Pruské 0:5 Zo Svidníka si odvážame plný bodový zisk, keď po tretinách 0:2, 0:1, 0:2 sme zvíťazili 0:5. Gólovo sa presadili: Balga 2x, Cíbik, Ilončiak, Vozár.
foto
Pruské rozhodlo o víťazstve v poslednej sekunde zápasu ŠK 98 Pruské nedokázalo udržať 3-gólové vedenie, ale o tom, že 3 body zostanú v Pruskom rozhodol gólom v závere Vozár.
foto
POČAS VÍKENDU PRÍPRAVA MUŽSKEJ REPREZENTÁCIE V dvoch víkendových zápasoch sa predstavia aj 3 hráči ŠK 98 Pruské
foto
Z dvojkola ostal v Pruskom iba 1 bod Hráči ŠK 98 Pruské nenadviazali na úspešné výsledky, keď najskôr v sobotu podľahli Martinu 0:5 a v nedeľu po predĺžení prehrali s Vrútkami 2:3