Slider

foto
Turistický zájazd do Javorníkov 8. mája Vás pozývame na turistiku do Javorníkov
foto
SHbE U16: PIATY TURNAJ V nedeľu 14.4.2024 sa uskutočnil posledný piaty turnaj v kategórii U16.

17. kolo SHbE HOKEJBAL   04.03.2023

Kométa Vrútky - ŠK 98 Pruské 4:7 (2:0, 2:4, 0:3)

Góly: 11. Hanus (Kirschner, Farbák), 12. Vrlák (Hlaváč, Labaš), 24. Čavajda (Labaš), 30. Vrlák (Kirschner) - 19. Balga (Vozár, P. Pagáč), 19. Greguš (Bajánek, Rajníček), 23. Greguš (Bajánek), 29. Cíbik (Vozár, Prna), 33. Balga (P. Prna, Vozár), 35. Bajánek (Tichý). 45. Balga (Vozár)

Vylúčení: 9:4, presilovky: 1:2, oslabenia: 0:0.

Vrútky: Macko - Kvočka, Ábel, Hlaváč, Šarluška, Matuščin, Farbák, Pastorek, Kendera, Kirschner, Hanus, Vrlák, Čavajda, Zeman, Labaš, Lukáč

Pruské: Richter - Rajníček, Tichý, Greguš, Rusnák, Valášek, Gavenda, Bajánek, Šatka, P. Pagáč, Cíbik, Čerepan, Prna, Cíbik, Balga, Vozár

Hodnotenie zápasu:

Róbert Balga (hráč ŠK 98):  V úvode zápasu sme mali dve šance, ale potom sme akosi poľavili a zrazu sme prehrávali 2:0. Cez prvú prestávku sme si v kabíne povedali čo treba zlepšiť. To sa nám podarilo v úvode 2. tretiny aj zrealizovať a vyrovnať zápas. Môžeme, ale poďakovať aj nášmu brankárovi, vďaka ktorému mohlo byť skóre aj v náš neprospech. V ďalšom priebehu to bolo ako na hojdačke. Vyhrávali sme dvakrát o gól, ale Vrútky dokázali vždy znížiť. V tretej tretine sme udržali vedenie a ešte ho zvýšili. Bolo však cítiť na našej hre, že to bol prvý zápas po dlhšej prestávke. Sme radi, že sme vyhrali.

Marián Gregorík (tréner ŠK 98):  Bol to pre nás prvý zápas jarnej časti ligy. A podľa toho to aj vyzeralo, celé to bolo také kostrbaté. Vrútky sú doma iné mužstvo, dve tretiny nepríjemne hrýzli. Zlomili sme to až gólom Tomáša Bajánka na 6:4, potom sa zápas už len dohrával. Do ďalších zápasov musíme byť koncentrovanejší na vlastný výkon.