SPONSORS

XI. kolo extraligy U 19

XI. kolo extraligy U 19 HOKEJBAL   05.11.2019

ŠK 98 PRUSKÉ : MŠK HMHK BAUSKA VRANOV NAD TOPĽOU 1 : 0 (0:0,1:0,0:0)

V sobotu 2.11. sa naša U19 stretla so súperom z Vranova nad Topľou a odohrala siedmy zápas v extralige. Už od začiatku bolo vidieť na obidvoch stranách chuť vyhrať. Naši chlapci spočiatku na súpera trochu vyleteli, ale hostia sa o chvíľu spamätali a sily sa vyrovnali. V prvej tretine boli šance na obidvoch stranách, kde domácich aj hostí podržali ich brankári. V druhej tretine sa zápas vyvíjal obdobne. Opäť veľa šancí na oboch stranách. V presilovej hre Pruského hostia vyhodili loptu z pásma, ktorá sa dostala až k brankárovi Suchomelovi. Nahral ju Šatkovi ten ju posunul na Pagáča, ktorý strelou pri zakladaní útoku prekvapil brankára Vranova a skóroval. Hra pokračovalo v svižnom tempe, no ani jeden z tímov nevyužil svoje šance, a tak sa druhá tretina skončila 1:0. V tretej tretine bol super odhodlaný otočiť zápas a vyhrať. Prušťania, ale zodpovedne bránili a snažili sa hlavne hru držať ďaleko od svojho obranného pásma. Na konci tretiny Pruské, ešte ponúklo Vranovu šancu vyrovnať pri oslabení Čerepana, no ani presilovka šiestich proti štyrom nepomohla hosťom k zisku bodu, a tak si Prušťanská U-19 aj naďalej drží domácu neporaziteľnosť.

Suchomel: Zápas bol vyrovnaný na oboch stranách. Mali sme viac šancí, no škoda, že sme ich nepremenili. Hostia boli na tom podobne, no vychytal som čisté konto, čím sa chcem poďakovať tímu za skvelé odvedenú prácu v zápase a aj trénerom za výchovu.

Zostava: Suchomel - A Backo, P Pagáč „C“, M Kurtiš, A Baláž, A Čerepán „A“, S Faktor, M Backo „A“, L Rajníček, A Gajdoš, E Sýkora, J Šatka, A Urbaník,