foto
ŠK 98 Pruské predvianočný víkend ŠK 98 Pruské v predvianočnom víkende ukončí základnú časť ženskej Hyundai extraligy
foto
foto
Hyundai Extraliga žien - TV derby Hyundai Extraliga žien - televízne "derby Považia odveta" 28.11.2022 v 17:00 na TV JOJ ŠPORT
foto
15. kolo SHbE + hodnotenie jesennej časti Mariána Gregoríka Posledné kolo jesennej časti SHbE mužov a zhodnotenie prebiehajúcej sezóny od Mariána Gregoríka.

Aj v 10 kole víťazstvo Pruského HOKEJBAL   27.10.2022

LG Bratislava : ŠK 98 Pruské 4 : 5 (2:1,1:2,1:2)

V 10. kole SHbE privítal úradujúci majster LG Bratislava na svojom ihrisku hráčov z Pruského.

Prušťania cestovali do Bratislavy v menšom počte ako v prechádzajúcich zápasoch avšak to neubralo

na ich zápasovom výkone.

Zápas sa začal v pomerne slušnom tempe. Hra sa prelievala zo strany na stranu a obaja brankári

museli byť od začiatku v strehu.

V 6. minúte sa roztrhlo vrece s gólmi. V čase 5:15 otvoril skóre Šalka a poslal tak LG do vedenia

v zápase. O tridsaťdva sekúnd sa k nemu pridal Takáč a domáci vyhrávali už o dva góly. Avšak hneď

po vhodení buly sa dostal k loptičke Balga a lobom prekonal brankára Bratislavčanov. Viac gólov už

v prvej tretine nepadlo a Pruské tak odchádzalo do kabíny s jednogólovým mankom.

V druhej tretine zápas pokračoval vo svižnom tempe. V 23. minúte vyrovnal stav stretnutia svojim

prvým gólom v zápase Greguš. V 26. minúte sa už Pruské dostalo v zápase do vedenia zásluhou

Balgu.V 28. minúte potrestal Válášekovo vylúčenie Bilík, ktorý vyrovnal na 3:3. Pred treťou tretinou

bolo všetko otvorené. Tretia tretina začala pre Pruské ideálne. V 32. minúte Prna našiel pred bránou

voľného Greguša, ktorý druhým gólom naklonil misky váh na stranu Pruského.

V 42. minúte Greguš zavŕšil hattrick, keď sa vo vlastnom oslabení dokázal presadiť po tretíkrát

v zápase. Avšak počas toho istého vylúčenia stihol ešte Mikulčík znížiť stav stretnutia na rozdiel

jedného gólu. Hráči LG napriek snahe a power play už nedokázali vyrovnať a tak si Pruské odnieslo